Hasan Yeşilyurt Dijital

Hasan Yeşilyurt Dijital

Gelişen dünyamızın temel prensiplerinden olan web dünyası yeni girişimleri de ortaya çıkarmaya devam ediyor. Bizlerde bu gelişime ayak uyudurarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Web alanında hizmet veren Hasan Yeşilyurt Dijital projelerle ön plana çıkmaktadır. Resmi olarak Google tarafınca verilen sertifikaları aldıktan sonrasında ülkemizde verilen Boğaziçi gibi değerli kurumların sertifikalarına sahibiz. Dijital pazarlama her geçen büyümeye devam etmektedir. Udemy Platformunda eğitimlerimizi vermeye devam etmekteyiz. Udemy Platformunda bulunan Instagram hesap kurtarma eğitimi ile ilk kendimize ait eğitim yüklemiştir. Udemyde yüzlerce öğrenciye hitap ediyoruz.

 

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, ürün ve hizmet tanıtımlarının dijital ortamlarda yapılmasını elde eden ve kısa bir tanıtımla anlatılamayacak kadar geniş olan bir meslektir. İnternetin gücü ve mobilin devrimi ile ticaret ve pazarlama anlayışının değişmesi, dijital pazarlamayı doğurmuştur. Dijital olan herşeyin pazarlanması genel olarak dijital pazarlamayı ilgilendirmektedir. Ülkemizde biroldukça uzman bulunmaktadır.

Hasan Yeşilyurt kimdir?

1998 Bursa doğumlu genç girişimci 2014 senesinde başladığı web sektörüne devam etmektedir. Kendisi dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı olan Hasan Yeşilyurt hem yazılımsal hemde donanımsal bir çok proje içinde kendini göstermektedir. Kendi alanında birçok sertifika ve belgeye sahiptir.

Dünyamız gelişiyor ve dijital pazarlama uzmanları yeni dünyanın temellerini atmaya devam ediyor. Bizde bu alanda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.