İNSTAGRAM PLUS 2019 APK, İNSTAGRAM PLUS İNDİR

Bu uygulamada birçok özelliği ile öne çıkmaktadır. İnstagram plus apk indirmek için sitemizden makaleyi okuyarak tamamlayabilirsiniz. İnstagram plus 2019 apk ya eklenen gösterge özelliğiyle birçok yenilik sizlere ulaşmış oluyor. Instagram Plus, hesabınıza erişmenize, fotoğraflarınızı ve videolarınızı yayınlamanızda ve birçok Instagram kullanıcılarını takip etmenize ayrıca sizi kimin takip ettiğini kolayca bilmenize izin veren benzer bir güvenli bir uygulamadır. Normal uygulamada yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Tek fark aynı zamanda Instagram’dan fotoğraf ve video indirmenize yardım eder. Instagram plus 2019 apk özelliklerini anlatmak gerekirse;

  • Özel özellikler zamanla sizlere sunulacaktır
  • İnstagram keşfetteki size özel sayfalar
  • Videoları özel olarak sesli başlatma
  • İstediğiniz fotoğrafı indirebilme
  • Profilinize bakanları görebilme
  • Profil fotoğrafını büyütmek

İnstagram plus İndir

Instagram Plus İndir uygulaması sayesinde orijinal sürümüne göre bir çok ekstra özelliğe sahip olabilirsiniz. Orjinal uygulamada yapabileceğiniz hemen her zaman vakitlice şeyi yapabilirsiniz. Tek fark aynı zamanda Instagram’dan fotoğraf ve video indirmenize olanak sağlar.

İnstagram plus 2019 ios ya eklenen gösterge özelliğiyle birlikte, takip ettiğiniz hesabın size geri dönüş yapmadığını görebilmeniz i sağlar. Instagram Plus İndir uygulaması sayesinde orijinal sürümüne göre bir çok ekstra özelliğe sahipsiniz ve bu özelliklerle yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak  istediğiniz fotoğrafı indirebilmek, profil fotoğrafını büyütmek,  videoları özel olarak sesli başlatma gibi instagram plus özelliklerini kullanabilmektesiniz. Tv plus instagram olarak indirerek instagram hesaplarını daha iyi kontrol edebilirsiniz.İnstagram lite indirmek isterseniz sitemizde bulabilirsiniz. İnstagram lite sizlere daha düşük mb ler sayesinde telefonunuzun kasmasına engel olan bir uygulamadır.İnstagram lite gitemek için sitemize göz atınız.

İnstagram plus 2019 apk

İnstagram plus apk indirmek için sitemizden makaleyi detaylı bir şekilde okuyarak tamamlarsanız bunların size birçok yenilik gösterecektir. İnstagram plus a google üzerinde bulunan birçok web sitesi sayesinde ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Instagram Plus İndir uygulaması sayesinde eski ve detaysız sürümüne göre bir çok özelliği size sunar.Instagram plus 2019 apk özelliklerini anlatmak gerekirse sizler için çok kullanışlı bir uygulamadır.

https://www.youtube.com/watch?v=SvEN3C_HZwo

Yorum yaz