İnstagram Gizli Hesap Görme

Instagram gizli hesap görme? Instagram gizli hesapları nasıl görebilirim? Instagram gizli hesap görme taktikleri nelerdir? Instagram gizli profil görme ayarları nasıl yapılır?

İnstagram gizli hesaplarını görmek için birden fazla yöntem var bunları yapmak için bir hacker olmanıza da gerek kalmıyor. İnstagram hesaplarını kontrol etmek istiyoruz ancak hesaplar gizli profil olabiliyor, bu yüzden hesapları görmek için birkaç yol var bu yollar sizlerle paylaşacağız. En çok merak edilen instagram gizli hesap görme ayarlarını aşağıda sizlerle paylaşacağım.Bunları yaparak gizli instagram açma ayarlarını yapabileceksiniz. Bunlardan en popüler olan fake hesap ile Instagram gizli profili nasıl görebiliriz onu anlatacağım.

Fake hesap açarak gizli hesap görme

Fake hesap açmak için gmail veya hotmail gibi mail kullanmaya gerek yoktur, Yandex mail den telefon numarası olmadan mail hesabı açabilirsiniz. Buradan telefon numarası olmadan mail açmayı öğrenebilirsiniz. Açtığınız mail ile İnstagram a kayıt oluyoruz ve bu hesaba hemen fotoğraf atmaya başlıyoruz size önerim doğa fotoğrafları paylaşmanızdır. Doğa fotoğrafları hem kadın hemde erkekler tarafından çok dikkat çekmemektedir. İnstagram gizli hesapları görüntülemek için bu yöntem çok başarılıdır. Takipçi işini ise Google da bulunan ücretsiz takipçi atan sitelerden atarak halledebilirsiniz.

Arkadaşlar şuan instagramda bulunan bir açık sayesinde gizli profilleri görebiliyoruz. www.instagram.com/hsn.yesilyurt adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yaz